Висечки приврзок љубовно писмо од 14к позалта со црвени циркони
Висечки приврзок љубовно писмо од 14к позалта со црвени циркони
Висечки приврзок љубовно писмо од 14к позалта со црвени циркони
Висечки приврзок љубовно писмо од 14к позалта со црвени циркони
Висечки приврзок љубовно писмо од 14к позалта со црвени циркони
Висечки приврзок љубовно писмо од 14к позалта со црвени циркони

Висечки приврзок љубовно писмо од 14к позалта со црвени циркони

Шифра на артикал: 762606C01
Barkod: 5700303092485

Испрати порака до саканата личност со приврзокот љубовно писмо. Инспириран од рачно напишана љубовна белешка, овој 14 к позалта е обликуван како плик кој виси на агол со реални детали за превиткување. Црвени кубна циркони во облик на срце го запечатува пликот; преврти го приврзокот за да ја најдеш изгравираната порака „To my Love xoxo“, со исечок во облик на срце што открива црвен камен наместо „o“ во „Love“. Подари му го на оној кој твоето срце го има како носталгичен гест на љубов.

0 MKD
3.315 MKD
3.315 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć

Испрати порака до саканата личност со приврзокот љубовно писмо. Инспириран од рачно напишана љубовна белешка, овој 14 к позалта е обликуван како плик кој виси на агол со реални детали за превиткување. Црвени кубна циркони во облик на срце го запечатува пликот; преврти го приврзокот за да ја најдеш изгравираната порака „To my Love xoxo“, со исечок во облик на срце што открива црвен камен наместо „o“ во „Love“. Подари му го на оној кој твоето срце го има како носталгичен гест на љубов.

Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Колекција Pandora Moments
Теме Љубов
Компатибилност Pandora Moments
Метал 14k позлата
Метал дополнителен опис 14k позлата
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Циркон

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Досегни ги новите висини со висечкиот приврзок Светкав проѕирен летечки балон. Овој при...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Осветли го својот изглед со висечки приврзок Светулка што свети во темница. Овој приврз...
4.680 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи ја одата на природата со приврзокот Светкаво ливче од Монстера. Овој приврзок со л...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Каналирај го срцето на џунглата со помош на висечкиот приврзок Опалсентно зелено срце. ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Носи го она што најмногу го сакаш до срцето на љубовен приврзок од медалјонот што може ...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Нека започне празничната забава со висечки приврзокот Rocking Unicorn. Овој еднорог при...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Прегрни ја носталгијата на празничните денови со приврзокот Heart Snowflake Snow Globe ...
6.045 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Дозволи ѕвездите да го водат твојот изглед со висечкиот приврзок на хороскопскиот знак ...
4.030 MKD