Висечки приврзок опалесцентен Powerful women
Висечки приврзок опалесцентен Powerful women
Висечки приврзок опалесцентен Powerful women
Висечки приврзок опалесцентен Powerful women
Висечки приврзок опалесцентен Powerful women
Висечки приврзок опалесцентен Powerful women
Висечки приврзок опалесцентен Powerful women
Висечки приврзок опалесцентен Powerful women

Висечки приврзок опалесцентен Powerful women

Шифра на артикал: 793181C01
Barkod: 5700303110752
Поддржи ја добрата цел со опалесцентниот висечки приврзок Powerful women, парче од Pandora зa UNICEF изработен од сребро. Со опалесцентниот мотив на женскиот знак со син опал креиран во лабораторија на една страна и комплексен примерок на друга, овој приврзок е инспириран со женската моќ. Pandora зa UNICEF приврзокот ќе се продава од 22 февруари 2024 дo 22 мај 2024 година. Партнерството ги поддржува децата и младите ширум светот, особено девојчињата, со образовни програми осмислени да го поддржат нивното зајакнување. UNICEF не поддржува ниту една компанија, бренд, производ или услуга.
0 MKD
4.030 MKD
4.030 MKD
Заштеда: 0 MKD
Извести ме за намаление
Proveri dostupnost
  • NSZ
Количина: 1 пар
2
1
Бесплатна доставата за нарачки над 5500 МКД. Рок за испорака е 2-5 работни дена.
Сочувајте во листата на желби
Pomoć
Поддржи ја добрата цел со опалесцентниот висечки приврзок Powerful women, парче од Pandora зa UNICEF изработен од сребро. Со опалесцентниот мотив на женскиот знак со син опал креиран во лабораторија на една страна и комплексен примерок на друга, овој приврзок е инспириран со женската моќ. Pandora зa UNICEF приврзокот ќе се продава од 22 февруари 2024 дo 22 мај 2024 година. Партнерството ги поддржува децата и младите ширум светот, особено девојчињата, со образовни програми осмислени да го поддржат нивното зајакнување. UNICEF не поддржува ниту една компанија, бренд, производ или услуга.
Карактеристика Вредност
Категорија Висечки приврзоци
Компатибилност Pandora Moments
Метал сребро
Метал дополнителен опис сребро
Материјал Без дополнителни материјали
Камења Синтетички опал

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Потпри се на својата разиграна страна додека го носиш висечкиот приврзок Disney Daisy D...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Одбери Pandora ME мини висечки приврзок Светкава месечина како симбол за убавина и моќ....
1.950 MKD
Sačuvano u omiljne
Каналирај го класичниот лик со висечки приврзок Donald Duck. Овој дизајн од чисто сребр...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Прослави ја моќта на вистинско пријателство со делив висечки приврзок Disney The Lion K...
5.395 MKD
Sačuvano u omiljne
Внеси лесен и прозрачен допир во својот изглед со висечки приврзок Опалсцентно зелено п...
3.315 MKD
Sačuvano u omiljne
Висечки приврзок Слон од сино Мурано стакло претставува шарена ода за величенственото с...
4.030 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Тиркизно-син Eternity круг е задолжителен приврзок со симб...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Eternity круг во боја на мед е задолжителен приврзок со си...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Розев Eternity круг е задолжителен во секоја колекција. Из...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Син Eternity круг е задолжителен приврзок со знак на беско...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Пролетен зелен Eternity круг е задолжителен приврзок со си...
2.665 MKD
Sačuvano u omiljne
Овој сложен висечки приврзок Црвен Eternity круг е задолжителен приврзок со симбол на б...
2.665 MKD